English
Objednávka map

VELKOPLOŠNÉ MAPY

Mapa v Hlucíne Mírové námestíCyklomapa Ostrava-HrabováOrientacní mapa Ostrava-PustkovecVelkoplošná mapa Ostrava-Poruba, Hlavní trídaInteriérová mapa na Územním stredisku záchranné služby MSKNástenná mapa A0Mapy Karviná
Instalovali jsme mnoho exteriérových map, jedná se především o orientační cyklomapy. Největší mapy (2x3 metry) se nachází na území Ostravy-Poruby. Největší interiérové mapy slouží Územnímu středisku záchranné služby Moravskoslezského kraje - území Ostravy včetně čísel popisných a orientačních v měřítku 1 : 4000 o základní velikosti 8 x 3 metry. Pro městské úřady tiskleme ofsetem nástěnné mapy o velikosti A0 - 250 g/m na křídový papír s laminací.

CYKLOPRŮVODCE
Cykloprůvodce "S kolem kolem Ostravy"
aneb poznáváme Karvinou
na kole kolem i okolo


Cyklopruvodce S kolem kolem Ostravy

Cykloturistický průvodce "S kolem kolem Ostravy" se skládá ze dvou částí: průvodce a mapový soubor.
Průvodce v první části popisuje zajímavosti Ostravy a v druhé části zajímavá místa v nejbližším okolí. V přehledu navštívených míst se nabízí popis zajímavostí, možnost stravování, ubytování a koupání, servis cyklistických služeb.
Mapový soubor obsahuje 10 jednotlivých map, na nichž je barevně odlišeno 16 různých tras. Všechny trasy jsou doplněny itinerářem a výškovým profilem. Začínají vždy v Ostravě, vedou k určitému cíli a končí opět v Ostravě. Jsou různého stupně obtížnosti: nenáročná trasa, mírně náročná trasa, středně těžká trasa, obtížná trasa. Můžete si proto sami zvolit typ trasy podle Vašich cyklistických a fyzických schopností.

Cyklotrasy "Fajnym městem"
aneb poznáváme Karvinou
na kole kolem i okolo


Cyklotrasy Fajnym mestem

Cykloprůvodce obsahuje mapový soubor pěti tématických cykloturistických tras a průvodce, který zahrnuje spoustu informací o zajímavostech na jednotlivých trasách, cykloslužbách a jiné užitečné informace pro držitele tohoto cykloprůvodce a návštěvníky města.
Trasy jsou různého stupně obtížosti od zcela nenáročné až po obtížnou. Konkrétně jsou trasy popsány na jednotlivých mapkách, kde se uvádí cíl dané trasy, typ trasy podle náročnosti a dopravního řešení, je zde specifikováno vedení trasy, které vhodně doplňuje vyznačení v mapce, dále přehled potřebných cykloslužeb a výškový profil trasy. Všechny trasy začínají v Karviné, kde až na jednu vyjímku také končí.

AUTOATLASY ČESKÉ REPUBLIKY

Autoatlas Ceské republiky

Firemní autoatlasy
Zákázníkům nabízíme Autoatlas České republiky 1: 550 000 - 17 stran, restřík sídel - 14 stran, výřez kraje 1 : 250 000 - 2 strany, výřez mapy Ostravy 1 : 20 000 - 1 strana. K prezentaci firmy slouží všechny ctyři strany obálky atlasu a je možné doplnit další reklamní strany. 

 

Mapy měst a obcí obvykle
zpracováváme včetně čísel popisných,
nákresu památek atd.3A Design, s.r.o.
NOVINKY - E-SHOP - MAPY NA MÍRU - REKLAMA - KONTAKTY
Aktualizováno 14-11-2011